combine_images_980.jpg

Прелиминарне ранг листе за упис школске 2017/18. године у ДРУГОМ конкурсном року

Штампа

Утврђивање редоследа кандидата за упис у прву годину студија утврђује се на основу општег успеха постигнутог у средњем образовању и резултата постигнутих на пријемном испиту, према мерилима утврђеним општим актом који доноси Сенат Универзитета на предлог Медицинског факултета.

После завршеног уношења података, према броју освојених поена, Медицински факултет саставља ЈЕДИНСТВЕНУ (ПРЕЛИМИНАРНУ) РАНГ ЛИСТУ која садржи: име и презиме кандидата, број бодова из средње школе, број бодова са пријемног испита и укупан број бодова.

Учесник конкурса који сматра да редослед кандидата на ЈЕДИНСТВЕНОЈ РАНГ ЛИСТИ није утврђен на начин предвиђен конкурсом, може поднети приговор. Рокови за подношење приговора објављују се после истицање ЈЕДИНСТВЕНЕ РАНГ ЛИСТЕ на сајту и на огласним таблама Факултета.

ДРУГИ КОНКУРСНИ РОК

ИНТЕГРИСАНЕ СТУДИЈЕ  (07.09.2017.)

• Јединствена прелиминарна листа - Интегрисане академске студије МЕДИЦИНЕ
  • Јединствена прелиминарна листа - Интегрисане академске студије СТОМАТОЛОГИЈЕ
  • Јединствена прелиминарна листа - Интегрисане академске студије ФАРМАЦИЈЕ

ОСНОВНЕ СТРУКОВНЕ СТУДИЈЕ  (07.09.2017.)

ПОДАЦИ О МЕДИЦИНСКОМ ФАКУЛТЕТУ У НИШУ

AДРЕСА:
Булевар др Зорана Ђинђића 81
18000 Ниш
Република Србија
ФАКС: +381-18-42-38-770
Порески идентификациони број (ПИБ): 100664516
Обвезник ПДВ-а (број из регистра): 131586859
Матични број: 7215282
Назив банке: УT-Ниш (Управа за трезор)
Жиро рачун за клијенте: 840-1681666-03
Шифра делатности: 85.42